Klasik 2 – prostorný „šetřílek“

PROSTORNÝ „ŠETŘÍLEK“

Dvoupodlažní rodinný dům, který je oblíbený u rodin se dvěma dětmi. Prostor je rozdělen podle podlaží na denní a noční. Přízemí slouží jako otevřený velkoprostor s halou, rozměrným obývacím pokojem a kuchyňským koutem s dostatkem prostoru pro větší gauč a jídelní stůl. Je zde také pokoj, který může být využit jako pracovna. V podkroví je pak umístěna ložnice a dva pokoje. V každém patře je koupelna. Použitá technologie sendvičových panelů je zárukou toho, že Vaše náklady na bydlení budou opravdu nízké, dům je už v základním provedení navržen v nízkoenergetickém standardu. To vše za velmi příznivou cenu. Dodávkou domu v základním provedení naše služby však nekončí, na Vaše přání mohou být provedeny změny vnitřního uspořádání, barev, typ střechy, oken, fasád nebo i druh vytápění. Provádíme také projektovou činnost, inženýring a montáž řízeného větrání s rekuperací tepla. Rádi Vám poskytneme služby našeho bytového architekta – vše pro Vaši plnou spokojenost.

Technologie nízkoenergetických domů

Naše dřevostavby jsou montovány technologií two by four přímo na základovou desku a jejich montáž je tedy velmi rychlá. Technologie obíjené dřevostavby splňuje všechny podmínky nízkoenergetické stavby a dotaci ZELENÁ ÚSPORÁM. Nabízíme také možnost zděné stavby technologickým systémem YTONG, PORFIX nebo POROTHERM.

* Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 1.000.000 Kč, doba trvání úvěru 30 let, počet splátek 360, výše splátky 3.691 Kč, úroková sazba 1,99 % pevná s fixací 5-ti let, celková částka splatná spotřebitelem 1.328.830,58 Kč, RPSN: 2,01 %.

Obytné místnosti 5+kk
Užitná plocha 101 m2
Zastavěná plocha 60 m2
Cena stavby na klíč 3 800 000 Kč

Chci vědět více