NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Chcete zjistit cenu? Informovat se o technologických postupech či způsobu financování? Nebo se teprve rozhlížíte? Rádi Vám poradíme, zodpovíme dotazy, navrhneme řešení.

PROJEKTOVÁNÍ

Nechcete svěřit projekt svého domu začátečníkovi od vedle? Nebo nemáte čas si porovnávat nabídky, reference a scházet se několika projektanty? Svěřte se do rukou našich profesionálů, se kterými půjde vše od ruky.

STAVEBNÍ INŽENÝRING

Běhání po úřadech Vám nahání hrůzu? Máte alespoň 10 lepších věcí na práci, než se dohadovat s úředníky? I v těchto záležitostech se na nás můžete spolehnout.

VÝSTAVBA NA KLÍČ

Chcete bydlet do půl roku, nikoliv do tří let? Nemuset po náročném pracovním dni ještě pracovat na svém domě? Svěřte se do našich rukou a výstavbu domu stravte doma, nikoliv v blátě.

INTELIGENTNÍ ŘEŠENÍ

Váš dům navrhneme tak, aby fungoval za Vás. Inteligentní vytápění, osvětlení, žaluzie spolu s dálkovým ovládáním přes Váš chytrý telefon. Chytře a přitom jednoduše.

Partneři

FAQ  – Často kladené otázky

Líbí se mi nabídka Vašich typových projektů. Je možné upravit projekt domu dle našeho pozemku?

Pokud máte vybraný typový projekt rodinného domu, rádi Vám ho upravíme dle Vašeho pozemku. Vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Projekt domu Vám můžeme upravit dle Vašich představ nebo Vám můžeme navrhnout zcela individuální projekt.

Vyplňte kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme ohledně nezávazné nabídky.

Postavíte mi dům podle mého vlastního projektu?

Ano, pokud máte již zpracovanou projektovou dokumentaci či studii, jsme schopni Vám podle ní dům postavit.

Jak dlouho trvá výstavba rodinného domu?

Stavba samotného domu trvá průměrně od 3 do 6 měsíců. Záleží na velikosti rodinného domu a použité technologii.

Musím mít v případě zájmu o stavbu domu na klíč vlastní pozemek?

Nemusíte, jsme schopní Vám s výběrem pozemku poradit či Vám pozemek najít díky spolupráci s naší realitní kanceláří Empire Reality.

Co vše je zahrnuto v ceně rodinného domu?

V ceně je zahrnuto velké množství položek a záleží, pro jaký typ stavby se rozhodnete. Potřebné informace včetně standardů u našich rodinných domů Vám na vyžádání zašleme.
Obecně je v našich cenách výstavba rodinného domu na klíč včetně základové desky.

Zajistíte mi i vyřízení hypotéky?

Ano, od tohoto máme vlastní hypoteční centrum, které Vám vyřídí hypotéku na míru Vašim požadavkům a požadavkům výstavby rodinného domu.

Díky dlouhodobé spolupráci dostanete bezkonkureční podmínky a navíc jistotu, že poradce ví přesně, jak hypotéku na výstavbu Vašeho domu vyřídit.