Klientům nabízíme kompletní podpůrné služby – posouzení pozemku v rámci všech právních i věcných rizik, přípravu projektové studie a odborné konzultace.

  • Zajistíme důkladné prověření pozemku – ušetříme Váš čas a nervy
  • Ověříme veškeré informace a zastavitelnost na obci i stavebních úřadech, územním plánu a případně útvaru hlavního architekta
  • Obstaráme vyjádření existence všech poskytovatelů sítí – elektřina, voda, plyn či kanalizace.
  • Poradíme Vám s projektem, vyřídíme stavební povolení

Jaké věci Vám makléř nebo prodávající neříká?

  • Sítě jsou na hranici pozemku nebo v dosahu, ale lze se na ně připojit? Nebude třeba se k ním dostat pod cestou? …a co když se budou muset vést přes cizí pozemky a někdo z vlastníků s tímto nebude souhlasit?
  • Cesta je ve vlastnictví soukromého vlastníka – co když Vám nedá věcné břemeno nebo neprodá podíl na cestě?

Kolik mě to bude stát?

  • Standardně je tato služba zpoplatněná částkou 2.000,- bez DPH, nicméně do 31.12.2020 je zcela zdarma
  • Stačí si u nás objednat vypracování projektové studie a ověření klidně i více pozemků už nechte na nás

Chci zjistit, zda lze na mém pozemku stavět!

* Akce je určena pouze pro účely běžného klienta, nikoliv profesionálního investora, realitního makléře či jiné firmy, a to na nanejvýš 5 skóringů pozemků na osobu. Společnost Dalphen Development s.r.o. si vyhrazuje právo službu v rámci akce neposkytnout, pokud vyhodnotí, že neslouží výše specifikovanému účelu – pro koupi pozemku s následnou výstavbou rodinného domu či rekreačního objektu za účelem vlastního bydlení. Společnost rovněž může poskytnutí služby odmítnout, pokud není schopná zajistit službu v odpovídajícím rozsahu a kvalitě. V případě zájmu doporučujeme kontaktovat skrze kontaktní formulář, bude Vám přidělen Váš osobní specialista, který poskytne všechny potřebné informace.

** Projekt zdarma formou zpětného proplacení poskytne společnost Dalphen Development s.r.o. do 20. dne měsíce následujícího po podpisu Smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu na klíč. Akce se nevztahuje na projekty „Na míru“, ale pouze na projekty typových domů, u kterých nedojde k zásahu do nosných konstrukcí a individuální úpravy jsou v minimálním rozsahu. Tato akce již není aktuální.