Elko – flexibilně prostorný

Flexibilně prostorný

Elko nabízí jednoduché řešení pro rodiny s dětmi, které jsou už ve věku, kdy je pro ně soukromí a prostor důležitou součástí života. Celý prostor je inteligentně řešen tak, aby ani jedna místnost nepůsobila stísněně. Obývací část s kuchyňským koutem představuje dominantu celého domu, to ale neznamená, že je v ostatních pokojích málo místa. Oba rozměrově stejné obytné pokoje s o něco větší ložnicí jsou spojeny chodbou, která je důmyslně zakončena koupelnou. Kuchyňský kout s jídelním stolem v rohu obývacího pokoje je již trendem, který je elegantním a osvědčeným řešením moderního stylu bydlení. Dodávkou domu v základním provedení naše služby však nekončí, na Vaše přání mohou být provedeny změny vnitřního uspořádání, barev, typ střechy, oken, fasád, koupelny a povrchových krytin. Provádíme také projektovou činnost, inženýring a montáž řízeného větrání s rekuperací vzduchu. Rádi Vám poskytneme služby našeho bytového architekta – vše pro Vaši plnou spokojenost.

Technologie nízkoenergetických domů

Naše dřevostavby jsou montovány technologií two by four přímo na základovou desku a jejich montáž je tedy velmi rychlá. Technologie obíjené dřevostavby splňuje všechny podmínky nízkoenergetické stavby a dotaci ZELENÁ ÚSPORÁM. Nabízíme také možnost zděné stavby technologickým systémem YTONG, PORFIX nebo POROTHERM.

* Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 1.000.000 Kč, doba trvání úvěru 30 let, počet splátek 360, výše splátky 3.691 Kč, úroková sazba 1,99 % pevná s fixací 5-ti let, celková částka splatná spotřebitelem 1.328.830,58 Kč, RPSN: 2,01 %.

Obytné místnosti 4+kk
Užitná plocha 77 m2
Zastavěná plocha 90 m2
Cena stavby na klíč 3 050 000 Kč
Měsíční splátka* 11 797 Kč

Chci vědět více